![200х3.6мм Кабельна стяжка (хомут) УФ-стійка поліамід чорний (100 шт.) [JS01O000JS020035UV] Elematic, фото 1](https://images.prom.ua/5745036409_200h36mm-kabelna-styazhka.jpg)
200х3.6мм Кабельна стяжка (хомут) УФ-стійка поліамід чорний (100 шт.) [JS01O000JS020035UV] Elematic
298 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 9 од.
- Код: JS01O000JS020035UV-k
Відмінна стійкість до ультрафіолетового випромінювання
Закруглений край для безпечного застосування
Загнутий округлений кінчик для полегшення вставки в головку кабельної стяжки
Підходить для фотогальванічних установок
Відповідає стандарту CEI EN 62275
Зверніть увагу!
Стяжки протестовані відповідно до норми CEI EN 62275, а використовуваний метод випробувань (відповідно до ISO 4892-2) імітує умови, еквівалентні сонячному випромінюванню не менше 10 років у південноєвропейському регіоні.
У результати випробувань кабельні стяжки витримують 100% заявленої міцності на розтягування.
Межа міцності на розрив (для 200*3,5 мм): 180 Н.
Робочі температури: - 40ºС ... + 105ºС.
Клас займистості: UL 94 клас V2.
Відмінна стійкість до ароматичних розчинників, олій, мастил, нафтопродуктів, хороша стійкість до лугів, обмежена стійкість до кислот. Не стійкий до фенолів та хлоридних розчинників.
| Артикул | JS01O000JS020035UV |
| Стандарт (група) | JS01O |
| Матеріал | поліамід 6.6 |
| Галузь застосування | для машинобудування,для будівництва,для машинобудування,для електромонтажу,для інженерних комунікацій,для фасадних робіт,для авторемонту,для водного транспорту,для сонячних електростанцій |
| Колір | чорний |
| Ширина, мм | 3,5 |
| Довжина, мм | 200 |
| Група кріплення | пластикове кріплення |
| Вага одиниці | 0.001 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elematic |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина смуги | 200 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал хомута | Поліамід |
| Область застосування хомута | Універсальний, Для труб |
| Тип хомута | Пластиковий |
| Ширина смуги | 3.6 мм |
- Ціна: 298 ₴/упаковка

