![370х3.5мм Кабельна стяжка (хомут) поліамід прозорий (100 шт.) [JS000000JS16037036] Elematic, фото 1](https://images.prom.ua/2277954861_370h35mm-kabelna-styazhka.jpg)
370х3.5мм Кабельна стяжка (хомут) поліамід прозорий (100 шт.) [JS000000JS16037036] Elematic
480 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 38 од.
- Код: JS000000JS16037036-k
Призначені для ув'язки проводів та кабелів в джгути.
| Артикул | JS000000JS16037036 |
| Стандарт (група) | JS000 |
| Матеріал | поліамід 6.6 |
| Галузь застосування | для будівництва,для електромонтажу,для авторемонту |
| Колір | прозорий |
| Ширина, мм | 3,5 |
| Довжина, мм | 370 |
| Група кріплення | пластикове кріплення |
| Вага одиниці | 0.002 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elematic |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина смуги | 370 мм |
| Матеріал хомута | Поліамід |
| Область застосування хомута | Універсальний, Для кабелів |
| Тип хомута | Пластиковий |
| Ширина смуги | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 480 ₴/упаковка

