![BIERBAH 6х40мм прижим 4мм анкер-клин стельовий оцинкована сталь (50 шт.) [92O40000092O460400] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5865425290_bierbah-6h40mm-prizhim.jpg)
BIERBAH 6х40мм прижим 4мм анкер-клин стельовий оцинкована сталь (50 шт.) [92O40000092O460400] Metalvis
207 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 1327 од.
- Код: 92O40000092O460400-k
-
| Артикул | 92O40000092O460400 |
| Для якої основи? | для бетону, для бетону армованого, для каменю, граніту, для цегли суцільної |
| Стандарт (група) | 92O40 |
| Матеріал | сталь |
| Галузь застосування | для будівництва |
| Модель (марка) | BIERBAH |
| Покриття | цинк жовтий |
| Довжина, мм | 40 |
| Товщина матеріалу, що закріплюється (max), мм | 4 |
| Діаметр, мм | 6 |
| Вага одиниці | 0.01 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина анкера | 40 мм |
| Діаметр анкера | 6 мм |
| Максимальна товщина матеріалу, що прикріплюється | 4 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип анкера | Анкер-клин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір по виробу | Анкери розпірні |
| Серія (Модель) | BIERBAH |
- Ціна: 207 ₴/упаковка

![BIERBAH 6х40мм прижим 4мм анкер-клин стельовий оцинкована сталь (50 шт.) [92O40000092O460400] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5865425296_w159_h159_bierbah-6h40mm-prizhim.jpg)
