![DIN7982 4,2х9,5 PH2 Саморіз цинк білий повна різьба потайна головка (1000 шт.) [801020000801420920] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6102436193_din7982-42h95-ph2.jpg)
DIN7982 4,2х9,5 PH2 Саморіз цинк білий повна різьба потайна головка (1000 шт.) [801020000801420920] Metalvis
400 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 801020000801420920-k1
Аналог ГОСТ 11652-80.
| Артикул | 801020000801420920 |
| Стандарт (група) | DIN 7982 |
| Матеріал | сталь цементована загартована |
| Покриття | цинк білий |
| Модель (марка) | STS-C |
| Шліц | хрестоподібний (PH) |
| Головка | потайна |
| Вид нарізі | повна |
| Галузь застосування | для будівництва, для авторемонту |
| Для якої основи? | для металу |
| Діаметр, мм | 4,2 |
| Довжина, мм | 9,5 |
| Розмір під біту | PH2 |
| Вага одиниці | 0.001 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Внутрішній діаметр | 4.2 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 9.5 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Стандарт | DIN 7982 |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Розмір під біту | PH2 |
- Ціна: 400 ₴/упаковка

![DIN7982 4,2х9,5 PH2 Саморіз цинк білий повна різьба потайна головка (1000 шт.) [801020000801420920] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6102438346_w159_h159_din7982-42h95-ph2.jpg)
