![3х8 TX10 Саморіз для пластику цинк білий напівкругла головка тупий кінець (100 шт.) [80P20000080P03082T] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6110569779_3h8-tx10-samoriz.jpg)
3х8 TX10 Саморіз для пластику цинк білий напівкругла головка тупий кінець (100 шт.) [80P20000080P03082T] Metalvis
162 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 80P20000080P03082T-k
-
| Артикул | 80P20000080P03082T |
| Стандарт (група) | 80P20 |
| Матеріал | сталь цементована загартована |
| Покриття | цинк білий |
| Шліц | зіркоподібний (Torx) |
| Головка | напівкругла |
| Вид нарізі | повна |
| Галузь застосування | для будівництва, для вікон і дверей, для машинобудування |
| Для якої основи? | для ПВХ |
| Діаметр, мм | 3 |
| Довжина, мм | 8 |
| Розмір під біту | TX10 |
| Вага одиниці | 0.001 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Торкс (T, TX) |
| Внутрішній діаметр | 3 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 8 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівкругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Розмір під біту | TX10 |
| Стандарт | 80P20 |
- Ціна: 162 ₴/упаковка

