![3,9х25 PH2 Саморіз для ПВХ цинк білий потайна головка Ø7,5мм (250 шт.) [9P41H00009P439252H] WS HI-LO Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6110567754_39h25-ph2-samoriz.jpg)
3,9х25 PH2 Саморіз для ПВХ цинк білий потайна головка Ø7,5мм (250 шт.) [9P41H00009P439252H] WS HI-LO Metalvis
120 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 37 од.
- Код: 9P41H00009P439252H-k
Двозахідна нарізь HI-LO. Діаметр головки: 7,5 мм.
| Артикул | 9P41H00009P439252H |
| Стандарт (група) | 9P41H |
| Модель (марка) | WS HI-LO |
| Матеріал | сталь цементована загартована |
| Покриття | цинк білий |
| Шліц | хрестоподібний (PH) |
| Головка | потайна |
| Вид нарізі | повна |
| Галузь застосування | для вікон і дверей, для будівництва |
| Для якої основи? | для ПВХ |
| Діаметр, мм | 3,9 |
| Довжина, мм | 25 |
| Розмір під біту | PH2 |
| Вага одиниці | 0.001 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Внутрішній діаметр | 3.9 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 25 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Розмір під біту | PH2 |
| Стандарт | 9P41H |
- Ціна: 120 ₴/упаковка

