![DIN7981 4,8х38 PH2 Саморіз нержавіюча сталь повна різьба напівкругла головка (50 шт.) [N8050000N805483800] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6102416992_din7981-48h38-ph2.jpg)
DIN7981 4,8х38 PH2 Саморіз нержавіюча сталь повна різьба напівкругла головка (50 шт.) [N8050000N805483800] Metalvis
258 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 44 од.
- Код: N8050000N805483800-k
Аналог ГОСТ 11650-80.
| Артикул | N8050000N805483800 |
| Стандарт (група) | DIN 7981 |
| Матеріал | нержавійна сталь А2 |
| Група кріплення | нержавійне кріплення |
| Модель (марка) | STS-Pі |
| Шліц | хрестоподібний (PH) |
| Головка | циліндрична закруглена |
| Вид нарізі | повна |
| Галузь застосування | для будівництва |
| Для якої основи? | для металу |
| Діаметр, мм | 4,8 |
| Довжина, мм | 38 |
| Розмір під біту | PH2 |
| Вага одиниці | 0.005 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Внутрішній діаметр | 4.8 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 38 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Стандарт | DIN 7981 |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівкругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Розмір під біту | PH2 |
- Ціна: 258 ₴/упаковка

![DIN7981 4,8х38 PH2 Саморіз нержавіюча сталь повна різьба напівкругла головка (50 шт.) [N8050000N805483800] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6102420071_w159_h159_din7981-48h38-ph2.jpg)
