![4,2х13 PH2 Саморіз по металу нержавіюча сталь повна різьба головка напівкругла з буртиком (100 шт.) [N80L0000N80L421300] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6102414683_42h13-ph2-samoriz.jpg)
4,2х13 PH2 Саморіз по металу нержавіюча сталь повна різьба головка напівкругла з буртиком (100 шт.) [N80L0000N80L421300] Metalvis
258 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 135 од.
- Код: N80L0000N80L421300-k
З напресованою шайбою, для кріплення листів металу завтовшки до 0,9 мм.
| Артикул | N80L0000N80L421300 |
| Стандарт (група) | N80L0 |
| Матеріал | нержавійна сталь А2 |
| Модель (марка) | STS-Mi, 80Li |
| Шліц | хрестоподібний (PH) |
| Головка | напівкругла з буртиком |
| Вид нарізі | повна |
| Група кріплення | нержавійне кріплення |
| Галузь застосування | для будівництва, для вікон і дверей, для авторемонту |
| Для якої основи? | для металу, для алюмінію, для міді |
| Діаметр, мм | 4,2 |
| Довжина, мм | 13 |
| Розмір під біту | PH2 |
| Вага одиниці | 0.002 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Довжина кріпильного виробу | 13 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.2 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Призначення кріпильного виробу | Для віконного профілю, Для листового металу та металевих профілів |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Гострий |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівкругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Розмір під біту | PH2 |
| Стандарт | 80L20 |
- Ціна: 258 ₴/упаковка

