![Силова розетка 3P+E 63А 415В стаціонарна IP65 з запобіжником червона [PKB63V534] PratiKa Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6840552456_silova-rozetka-3pe.jpg)
Силова розетка 3P+E 63А 415В стаціонарна IP65 з запобіжником червона [PKB63V534] PratiKa Schneider Electric
24 915,27 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: PKB63V534
Розетка з запобіжником і блокуванням 63А 3Р+Е IP65 415В
| Серія продукту | PratiKa |
| Тип виробу або компоненту | розетка з блокуванням |
| Стандарт роз’єму | промисловий |
| Опис полюсів | 3P + E |
| [In] номінальний струм | 63 А |
| Тип мережі | змінний струм |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 380...415 В |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| Ступінь захисту | IP65 відповідно до МЕК 60529 |
| Ступінь ударозахисту | IK09 відповідно до EN 62262 |
| Клеми підключення | неповоротні гвинти |
| Матеріал контакту | гвинти: нержавіюча сталь |
| Стандарти | МЕК 60309-1 |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 116 мм |
| Маса нетто | 3 кг |
| Робоча температура навколишнього середовища | -25-40 °C |
| Положення клеми заземлення за годинниковою | 6 год |
| Категорія вилки, розетки | низька напруга |
| Колір напруги | червоний |
| Відносна вологість | 90-90 % на 20-20 °C |
| Вогнестійкість | 750 °C відповідно до МЕК 60695-2-11 |
| Максимальний зовнішній діаметр кабелю | 25 мм |
| Максимальний переріз кабеля | 35 мм2 |
| Розмір основи | 140 x 430 мм |
| Спосіб кріплення | Монтаж на панелі |
| Тип захисту | запобіжник |
| Розмір запобіжника | 10,3 x 38 мм |
| Тип запобіжника | циліндричний |
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Schneider Electric |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Максимальна робоча напруга | 415 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна сила струму | 63 А |
| Спосіб установки | Накладний |
| Тип силового роз'єму | Розетка |
| Форма корпусу | Квадратна |
| Додаткові характеристики | |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Нейтраль | Ні |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва контактів | 3P+E |
- Ціна: 24 915,27 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

