![Силова розетка 2P+E 16А 250В вбудована IP54 синя [PKS52B] Mureva Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6840550383_silova-rozetka-2pe.jpg)
Силова розетка 2P+E 16А 250В вбудована IP54 синя [PKS52B] Mureva Schneider Electric
510,38 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: PKS52B
Розетка SСHUKO синя 50Х50 250В/16А IP54 З
| Серія продукту | Mureva |
| Тип виробу або компоненту | Розетка |
| Стандарт роз’єму | німецька |
| Опис полюсів | 2P + E |
| [In] номінальний струм | 16-16 А |
| Тип мережі | змінний струм |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| Ступінь захисту | IP54 відповідно до МЕК 60529 |
| Ступінь ударозахисту | IK09 відповідно до EN 62262 |
| Клеми підключення | неповоротні гвинти |
| Матеріал контакту | пружини: нержавіюча сталь |
| Стандарти | МЕК 60309-2 |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 85 мм |
| Глибина | 45.2 мм |
| Маса нетто | 0.05 кг |
| Робоча температура навколишнього середовища | -25-40 °C |
| Категорія вилки, розетки | низька напруга |
| Відносна вологість | 90-90 % на 20-20 °C |
| Вогнестійкість | 850 °C відповідно до МЕК 60695-2-11 |
| Розмір основи | 50 x 50 мм |
| Спосіб кріплення | Монтаж на панелі |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Тип поверхні | кришка |
| Розташування вхідного дроту | бік |
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Schneider Electric |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Колір корпусу | Синій |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип силового роз'єму | Розетка |
| Форма корпусу | Квадратна |
| Додаткові характеристики | |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Нейтраль | Ні |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва контактів | 2P+E |
- Ціна: 510,38 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

