![Силова вилка 3P+N+E 16А 415В переносная IP67 червона [PKE16M735] Mureva Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6840547793_silova-vilka-3pne.jpg)
Силова вилка 3P+N+E 16А 415В переносная IP67 червона [PKE16M735] Mureva Schneider Electric
902,16 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: PKE16M735
Промислова кабельна вилка Pratika з гвинтами, що не випадають. Конфігурація полюсів 3P+N+E, номінальний струм 16A, а її робоча напруга 400 В змінного струму. Розміри пластини для кріплення (Ш) 89 мм x (В) 142 мм. Ступінь захисту IP44 і IK08. Вогнестійкість 850°C. Кабельні вводи призначені для гнучких або жорстких кабелів. Розмір кабельних вводів 16A становить від 8 мм до 15 мм для кабелів від 1 мм2 до 4 мм2. Колір розетки світло-сірий (RAL 7035) з червоним для легкої ідентифікації робочої напруги. Частота 50Гц чи 60Гц. Положення контактів за годинниковою стрілкою - 6 год.
| Серія продукту | Mureva |
| Тип виробу або компоненту | штепсельна вилка |
| Стандарт роз’єму | промисловий |
| Опис полюсів | 3P + N + E |
| [In] номінальний струм | 16 А |
| Тип мережі | змінний струм |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 380...415 В |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| Ступінь захисту | IP67 відповідно до МЕК 60529 |
| Ступінь ударозахисту | IK08 відповідно до EN 62262 |
| Клеми підключення | неповоротні гвинти |
| Матеріал контакту | гільзи: латунь |
| Стандарти | МЕК 60309-1 |
| Ширина | 89 мм |
| Висота | 142 мм |
| Глибина | 89 мм |
| Маса нетто | 0.21 кг |
| Тип вилки, розетки станції керування | прямий |
| Робоча температура навколишнього середовища | -25-40 °C |
| Положення клеми заземлення за годинниковою | 6 год |
| Категорія вилки, розетки | низька напруга |
| Колір напруги | червоний |
| Відносна вологість | 90-90 % на 20-20 °C |
| Поперечний переріз кабеля | 1-4 мм2 |
| Кабельний ввід | направляючий пристрій |
| Вогнестійкість | 850 °C відповідно до МЕК 60695-2-11 |
| Зовнішній діаметр кабелю | 8-15 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Schneider Electric |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість полюсів | 5 шт. |
| Максимальна робоча напруга | 415 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Спосіб установки | Переносной |
| Тип силового роз'єму | Вилка |
| Форма корпусу | Циліндрична |
| Додаткові характеристики | |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Нейтраль | Так |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва контактів | 3P+N+E |
- Ціна: 902,16 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

