![Датчик руху 360° 2-1000Lx дальність 20м інфрачервоний IP54 білий [MTN5640-3119] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6840813364_datchik-ruhu-360.jpg)
Датчик руху 360° 2-1000Lx дальність 20м інфрачервоний IP54 білий [MTN5640-3119] Schneider Electric
12 712,82 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: MTN5640-3119
Датчик руху 360 IP54, Білий
| Діапазон | ARGUS |
| Тип виробу або компоненту | Датчик руху |
| Відтінок кольору | Полярно-білий |
| Область застосування продукту | Освітлення |
| Монтаж пристрою | Стеля |
| Тип датчика | PIR |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| Тип захисту | Зовнішній запобіжник |
| Регулювання інтенсивності освітлення | 2…1000 люкс |
| Висота монтажу | 2,5 м |
| Кількість в одному комплекті | Комплект з 1 шт. |
| Висота | 121 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Робоча температура навколишнього середови | -20…50 °C |
| Ступінь захисту IP | IP54 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Дальність виявлення руху: | 20 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Кут огляду | 360 град. |
| Напруга | 230 В |
| Способи установки | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Принцип дії | Інфрачервоний |
| Колір | Білий |
- Ціна: 12 712,82 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

