![Датчик руху 360° 5-1000Lx дальність 3м інфрачервоний IP20 білий [CCT570005] ARGUS Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6840836503_datchik-ruhu-360.jpg)
Датчик руху 360° 5-1000Lx дальність 3м інфрачервоний IP20 білий [CCT570005] ARGUS Schneider Electric
8 764,56 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: CCT570005
Датчик руху міні ARGUS 1 канал 360
| Серія продукту | Стандартний датчик руху ARGUS |
| Діапазон | ARGUS |
| Тип виробу або компоненту | Датчик руху |
| Тип електричного навантаження | Світлодіодне освітлення: 100 Вт; Компактна люмінесцентна лампа: 100 Вт; Лампи розжарювання: 1000 Вт - 230 В; Галогенна лампа з трансф. із феромагніт. сердечником: 500 VA; Галогенна лампа: 800 Вт - 230 В; Галогенна лампа з електричним трансформатором: 315 ВА; Люмінесцентна лампа: 250 ВА; Ємнісна: 25 мкФ |
| Відтінок кольору | Білий |
| Вихідна напруга | 220...250 В |
| Тип керування | Датчик руху |
| Регулювання інтенсивності освітлення | 5…1000 люкс |
| Дальність виявлення | Радіальний: 3000 мм |
| Висота монтажу | 2,5 м |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Дальність виявлення руху: | 3 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Напруга | 230 В |
| Способи установки | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Принцип дії | Інфрачервоний |
| Кут огляду | 360 |
| Колір | Білий |
- Ціна: 8 764,56 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

