![Трифазне реле контролю 8А 183/528В послідовність, обриву фаз [RM22TG20] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6799313135_trifazne-rele-kontrolyu.jpg)
Трифазне реле контролю 8А 183/528В послідовність, обриву фаз [RM22TG20] Schneider Electric
4 139,67 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: RM22TG20
Реле контролю трифазної напруги 183/528В
| Серія продукту | Harmony |
| Тип виробу або компоненту | реле контролю |
| [In] номінальний струм | 8 А |
| [Us] номінальна напруга живлення | self-powered |
| Робоча температура навколишнього середовища | -20-60 °C на 50 Гц Змінний/постійний струм |
| Монтажна опора | 35 мм DIN-рейка відповідно до МЕК 60715 |
| Ступінь захисту | IP50 відповідно до МЕК 60529 (передня панель) |
| Ширина | 22.5 мм |
| Маса нетто | 0.09 кг |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі, 1 x 0.2...1 x 2.5 мм2 (AWG 24...AWG 14) гнучкий з кабельним наконечником |
| Споживана потужність [ВА] | 15-15 В·А на 480 В змінний струм 60 Гц |
| [Uc] напруга схеми керування | 208...480 В |
| Електрична зносостійкість | 100000 циклів |
| Момент затягування | 0.6-1 Н.м відповідно до МЕК 60947-1 |
| Стандарти | МЕК 60255-1 |
| Вихідні контакти | 2 C/O |
| Час реакції | <= 200 мс |
| Категорія застосування | DC-1 відповідно до МЕК 60947-4-1 |
| Категорія перенапруги | ІІІ відповідно до UL 508 |
| Тип витримки часу | без |
| Параметри релейного моніторингу | виявлення обриву фази (обрив 2 або більше фаз) |
| Діапазон вимірювань | 208...480 В напруга змінний струм |
| Порогова напруга виявлення | < 100 В змінний струм |
| Тип керування | with test button |
| Межі напруги живлення | 183-528 В змінний струм |
| Механічна зносостійкість | 10000000 циклів |
| Частота мережі живлення | 50...60 Гц +/- 10 % |
| Мінімальний струм перемикання | 10 мА на 5 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ |
| Випробувальна напруга діелектрика | 2.5 кВ змінний струм 50 Гц, 1 хв відповідно до МЕК 60255-27 |
| Комутаційна здатність [ВА] | 2000 В·А |
| Максимальна напруга перемикання | 250 В змінний струм |
| Тип контакту та з'єднання | 2 перемикаючі контакти |
| Матеріал корпусу | Самозагасаючий пластик |
| Межі напруги ланцюга керування | 183...528 В змінний струм |
| Опір ізоляції | > 100 МОм в 500 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ відповідно до МЕК 60255-27 |
| Затримка пуску після включення живлення | 650 мс |
| Інтегральний час | 1500 мс при максимальній напрузі |
| Максимальний струм перемикання | 8 А змінний струм |
| Кількість фаз мережі | 3 фази |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Індонезія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Контроль послідовності фаз | Так |
| Контроль пропадання фази | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна напруга спрацьовування | 528 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 183 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 380 В |
| Номінальний струм | 8 А |
- Ціна: 4 139,67 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

