![Трифазне реле контролю 5А 210-480В виявлення зниженої напруги, послідовність, обриву фаз [RM17TU00] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6799313133_trifazne-rele-kontrolyu.jpg)
Трифазне реле контролю 5А 210-480В виявлення зниженої напруги, послідовність, обриву фаз [RM17TU00] Schneider Electric
9 318,96 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: RM17TU00
Реле контролю трифазної напруги
| Серія продукту | Harmony |
| Тип виробу або компоненту | багатофункціональне реле контролю |
| [In] номінальний струм | 5 А |
| [Us] номінальна напруга живлення | self-powered |
| Робоча температура навколишнього середовища | -20-50 °C |
| Монтажна опора | симетрична din-рейка 35 мм відповідно до МЕК 60715 |
| Ступінь захисту | IP30 відповідно до МЕК 60529 (корпус) |
| Ширина | 17.5 мм |
| Маса нетто | 0.13 кг |
| Гістерезис | 2-2 % |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі, 2 x 0.2...2 x 1.5 мм2 (AWG 24...AWG 16) гнучкий з кабельним наконечником |
| Споживана потужність [ВА] | 0-22 В·А на 400 В змінний струм 50 Гц |
| Місцева сигналізація | для реле увімкнено СВІТЛОДІОД (жовтий) |
| Похибка вимірювання | < 1 % на весь діапазон із коливанням напруги |
| [Uc] напруга схеми керування | 208...480 В |
| Електрична зносостійкість | 100000 циклів |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 400 В відповідно до МЕК 60664-1 |
| Момент затягування | 0.6-1 Н.м відповідно до МЕК 60947-1 |
| Діапазон напруги | 208...480 В Лінійна напруга |
| Стандарти | МЕК 60255-1 |
| Робоча швидкість | <= 360 операцій/год повне навантаження |
| Вихідні контакти | 1 C/O |
| Час реакції | < 200 мс (у разі несправності) |
| Категорія застосування | DC-13 відповідно до МЕК 60947-5-1 |
| Ліміти вимірювання напруги | 183-528 В змінний струм |
| Категорія перенапруги | ІІІ відповідно до МЕК 60664-1 |
| Тип витримки часу | регульований 0.1...10 с, +/- 10 % максимального значення шкали |
| Параметри релейного моніторингу | виявлення обриву фази |
| Діапазон вимірювань | 208...480 В напруга змінний струм |
| Тип керування | без тестової кнопки |
| Межі напруги живлення | 183-528 В змінний струм |
| Механічна зносостійкість | 30000000 циклів |
| Частота схеми керування | 50...60 Гц +/- 10 % частота |
| Частота мережі живлення | 50/60 Гц +/- 10 |
| Мінімальний струм перемикання | 10 мА на 5 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ |
| Випробувальна напруга діелектрика | 2 кВ змінний струм 50 Гц, 1 хв відповідно до МЕК 60664-1 |
| Комутаційна здатність [ВА] | 1250 В·А |
| Максимальна напруга перемикання | 250 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ |
| Тип контакту та з'єднання | 1 перемикаючий контакт |
| Номінальний вихідний струм | 5 А |
| Конкретне застосування виробу | для 3-фазного живлення |
| Матеріал корпусу | Самозагасаючий пластик |
| Межі напруги ланцюга керування | - 12 % + 10 % Un |
| Опір ізоляції | > 500 МОм на 500 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ відповідно до МЕК 60664-1 |
| Затримка пуску після включення живлення | 650 мс |
| Стабільність та повторюваність характеристики | 3 % для затримка часу |
| Максимальний цикл вимірювання | 150 мс цикл вимірюв. як середньоквадрат. значення |
| Інтегральний час | 1500 мс затримка часу |
| Максимальний струм перемикання | 5 А ПОСТІЙНИЙ СТРУМ |
| Функціональність | виявлення зниженої напруги |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Індонезія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Контроль послідовності фаз | Так |
| Контроль пропадання фази | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна напруга спрацьовування | 480 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 480 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 210 В |
- Ціна: 9 318,96 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

