![Таймер електронний 16A 230 AC 1CO тижневий DCF77 [CCT15858] IHP DCF Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6799312676_tajmer-elektronnij-16a.jpg)
Таймер електронний 16A 230 AC 1CO тижневий DCF77 [CCT15858] IHP DCF Schneider Electric
21 247,34 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: CCT15858
IHP DCF реле часу, програмоване, Bluetooth (опція)
| Асортимент продукції | Acti9 |
| Назва продукту | Acti 9 IHP |
| Назва пристрою | IHP DCF |
| Тип виробу або компоненту | Програмоване цифрове реле часу |
| Кількість каналів | 1 |
| Тип електричного навантаження | Лампа розжарювання: 2600 Вт, галогенна лампа: 2600 Вт, люмінесцентні лампи без корекції: 2600 ВА, люмінесцентна лампа з послідовною компенсацією: 2600 ВА, люмінесцентна лампа з паралельною компенсацією: 400 ВА (48 мкФ), компактна люмінесцентна лампа: 400 Вт, < 2 Вт світлодіодна лампа: 25 Вт, > 2 Вт світлодіодна лампа: 200 Вт |
| Максимальна споживана потужність [Вт] | 0,8 В у режимі очікування |
| Максимальний струм перемикання | 10 А - 250 В змінний струм pf = 0,6, 16 А - 250 В змінний струм pf = 1 |
| Мінімальний струм перемикання | 10 мА 230 В змінного струму, 100 мА 24 В змінного/постійного струму |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм +10 % -15 % на 50/60 Гц |
| Клас електричної ізоляції | Клас II |
| Тип виходу | Сухий контакт |
| Точність | +/- 0,25 с/день 25 °C |
| Тип контактів | Перемикаючий контакт |
| Тривалість циклу | 24 години + 7 днів |
| Максимальна кількість перемикань | 84 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
- Ціна: 21 247,34 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

