![Таймер електромеханічний 16A 230V AC 1CO добовий [CCT16364] Acti9 IH Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6889296761_tajmer-elektromehanichnij-16a.jpg)
Таймер електромеханічний 16A 230V AC 1CO добовий [CCT16364] Acti9 IH Schneider Electric
4 483,81 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: CCT16364
Електромеханічне реле часу IH 24H SRM 1C 16A
| Серія продукту | Acti9 |
| Тип виробу або компоненту | механічний реле часу |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 6 |
| Назва продукту | Acti 9 IH |
| Маса нетто | 0.135 кг |
| Ширина | 54 мм |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 66 мм |
| Робоча температура навколишнього середовища | -20-55 °C |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Ступінь захисту | IP20 відповідно до EN 60529 |
| Тип налаштування | ручне перемикання часу |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм на 50 Гц |
| Максимальний струм перемикання | 4 А - 250 В змінний струм pf = 0.6 |
| Тип електричного навантаження | Світлодіодна лампа > 2 Вт 180 Вт |
| Доступна функція | ручне переведення часу |
| Тривалість циклу | 24 h |
| Стандарти | EN 60730-1 |
| Час перемикання | ручний |
| Мінімальна тривалість інтервалу | 15 хв |
| Затискна ємність з'єднання | 2 x 0.5...2.5 мм2 |
| Споживання енергії [Вт] | 0.5 В |
| Максимальна кількість перемикань | 48 вкл - 48 викл |
| Кількість каналів | 1 |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Німеччина |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
- Ціна: 4 483,81 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платіжом і на банківську карту буде додано вартість за оброблення й паковання товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуєте онлайн: Промолатання, Оплата картою Visa, Mastercard — WayForPay, Онлайн-оплата картою Visa, Mastercard — LiqPay.

