![Таймер електронний 16A 230V AC 1 канал тижневий [CCT15440] Acti9 IHP Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6799312090_tajmer-elektronnij-16a.jpg)
Таймер електронний 16A 230V AC 1 канал тижневий [CCT15440] Acti9 IHP Schneider Electric
12 100 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: CCT15440
IHP реле часу, програмується, 1 канал
| Серія продукту | Acti9 |
| Тип виробу або компоненту | програмований цифровий реле часу |
| Монтажна опора | TH35 DIN-рейка відповідно до EN 60715 |
| Назва продукту | Acti 9 IHP |
| Маса нетто | 114 г |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 92.6 мм |
| Глибина | 66.7 мм |
| Робоча температура навколишнього середовища | -30-55 °C |
| Клеми підключення | 1 x 2.5-2.5 мм2 Гвинтові затискачі Твердий або гнучкий з втулкою |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура навколишнього повітря для зберігання | -30-70 °C |
| Тип налаштування | тижневе програмування |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм +10 % -15 % на 50/60 Гц |
| Максимальний струм перемикання | 16 А - 250 В змінний струм pf = 1 |
| Тип електричного навантаження | > 2 Вт Світлодіодна лампа: 200 Вт |
| Доступна функція | попередній вибір вимикача |
| Тривалість циклу | 24 години + 7 днів |
| Стандарти | EN 60730-2-7:2010 |
| Час перемикання | автоматичний |
| Мінімальна тривалість інтервалу | 1 хв |
| Максимальна кількість перемикань | 56 |
| Кількість каналів | 1 |
| Термін резервного зберігання даних | 10 років економії часу та програми |
| Мінімальний струм перемикання | 100 мА 24 В змінного струму/постійного струму |
| Тип контакту та з'єднання | перемикаючий контакт |
| Тип виходу | сухий контакт |
| Максимальна споживана потужність [Вт] | 0.5 В режим очікування |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Німеччина |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
- Ціна: 12 100 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

