![0,1сек-100хв затримка на вимкнення реле часу 8A 24-240V AC/DC [A9E16067] iRT Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6799307353_01sek-100hv-zatrimka-na.jpg)
0,1сек-100хв затримка на вимкнення реле часу 8A 24-240V AC/DC [A9E16067] iRT Schneider Electric
5 930,50 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: A9E16067
Реле часу iRTC
| Серія продукту | Acti9 |
| Тип виробу або компоненту | реле |
| Поведінка при зниженій напрузі | 100 мс |
| [Uc] напруга схеми керування | 24 В Постійний струм |
| Монтажна опора | симетрична din-рейка 35 мм |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 2 |
| Назва продукту | iRT |
| Маса нетто | 0.065 кг |
| Сигнальні контакти | 1 C/O |
| Діапазон затримки часу | 0.1...360000 с |
| Місцева сигналізація | СВІТЛОДІОД, миготіння для затримка часу |
| Механічна зносостійкість | 5000000 циклів |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 93 мм |
| Глибина | 72 мм |
| Похибка вимірювання | +/- 10 % |
| [Us] номінальна напруга живлення | 24 В постійний струм |
| Робоча температура навколишнього середовища | -5-55 °C |
| Клеми підключення | клеми тунельного типу для 2 кабель(і) 2.5-2.5 мм2 жорсткий без кабельного наконечника |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тривалість імпульсу | > 100 мс |
| Спосіб кріплення | фіксація |
| Електрична зносостійкість | AC-1: 100000 циклів |
| Температура навколишнього повітря для зберігання | -40-70 °C |
| [Ie] номінальний робочий струм | 0.01 А на 5 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ |
| Тип витримки часу | затримує вимк. навантаж. при розмик. контакту |
| Тип налаштування | поворотна ручка: конфігурація затримки часу |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Індонезія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 8 А |
| Мінімальний час затримки | 0.1 сек |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип напруги | AC/DC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Вимкнення |
- Ціна: 5 930,50 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

