![Блок розширення 2P 16A AC 230V DC 110V 2NO [A9C32816] iETL Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6781641396_blok-rozshirennya-2p.jpg)
Блок розширення 2P 16A AC 230V DC 110V 2NO [A9C32816] iETL Schneider Electric
2 773,86 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: A9C32816
Acti9 iETL iTL 16 - це модульний блок розширення. Це 2-х полюсний пристрій має 1 перемикаючий і 1 нормально відкритий контакт. Номінальний струм - 16 А, робоча напруга - від 24 В змінного струму до 250 В, а керуюча напруга - 230 В змінного струму або 240 В або 110 В. Електрична зносостійкість - 200000 циклів для AC-21 або 100000 циклів для AC-22. Частота перемикань - 5 перемикань на хвилину або 100 перемикань на добу. Тривалість командного наказу повинна становити 50 мс. Використовується для керування освітленням. Номінальна напруга ізоляції Ui - 440 В змінного струму. Номінальна імпульсна витримувана напруга Uimp - 6 кВ. Робоча частота - 50 Гц або 60 Гц. Встановлюється на DIN-рейку. Ступінь забруднення - 3. Категорія перенапруги - IV. Ступінь захисту - IP20 і IP40 в корпусі. Робоча температура від -20°C до 50°C. Температура зберігання від -40°C до 70°C. Відповідає стандартам IEC/EN 60669-1 та IEC/EN 60669-2-2.
| Назва продукту | iETL iTL 16 |
| Опис полюсів | 2P |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| [In] номінальний струм | 16 А |
| Тип мережі | змінний струм |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 415 В змінний струм 50/60 Гц |
| [Uc] напруга схеми керування | 110 В Постійний струм |
| Компонування полюсного контакту | 1 C/O + 1 NO |
| Стандарти | EN 669-2-2 |
| Монтажна опора | симетрична din-рейка 35 мм |
| Місцева сигналізація | iндикатор УВІМК/ВИМК |
| Ширина | 18 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 84 мм |
| Робоча температура навколишнього середовища | -20-50 °C |
| Тип дистанційного керування | кнопка з підсвічуванням 3 мА |
| Тип керування | Дистанційне керування |
| Тривалість імпульсу | 50 мс |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Ступінь захисту | IP20 відповідно до МЕК 60529 |
| Клеми підключення | клеми тунельного типуланцюг управління в 0.5-6 мм2 |
| Частота перемикання | 5 перемикань за хвилину |
| Електрична зносостійкість | AC-22: 100000 циклів |
| Температура навколишнього повітря для зберігання | -40-70 °C |
| Відносна вологість | 95-95 % на 55-55 °C |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Бельгія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Основні атрибути | |
| Кількість перемикаючих контактів | 1 |
| Кількість розмикальних контактів | 2 шт. |
- Ціна: 2 773,86 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

