![Імпульсне реле 1P 16A AC 230V 1NO з центральним керуванням [A9C33811] iTLc Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6781641174_impulsne-rele-1p.jpg)
Імпульсне реле 1P 16A AC 230V 1NO з центральним керуванням [A9C33811] iTLc Schneider Electric
3 128,79 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: A9C33811
Acti9 iTLc це модульне імпульсне реле. Це однополюсне реле з 1 нормально відкритим контактом. Номінальний струм становить 16 А, робоча напруга 24-250 В змінного струму, напруга керування 230-240 В змінного струму. Електрична зносостійкість 200 000 циклів для AC-21 або 100 000 циклів для AC-22. Частота перемикань становить 100 перемикань/день або 5 перемикань/хвилину. Тривалість команди має становити між 50 мс та 1 с. В основному використовується для додатків керування освітленням. Можливо централізовано керувати групою імпульсних реле, зберігаючи локальне індивідуальне керування кожним імпульсним реле. Номінальна напруга ізоляції Ui становить 440 В змінного струму. Номінальна імпульсна витримувана напруга Uimp становить 6 кВ. Робоча частота 50 Гц або 60 Гц. Призначене для встановлення на DIN-рейку. Ступінь забруднення пристрою 3. Категорія перенапруги IV. Розміри: (Ш) 18 мм x (В) 84 мм x (Г) 60 мм. Ступінь захисту IP20 і IP40 при встановленні в щит. Робоча температура від -20°C до 50°C. Температура зберігання від -40°С до 70°С. Відповідає стандартам МЕК 60669-1 і МЕК 60669-2-2.
| Назва продукту | Acti9 iTL |
| Опис полюсів | 1P |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| [In] номінальний струм | 16 А |
| Тип мережі | змінний струм |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В змінний струм 50/60 Гц |
| [Uc] напруга схеми керування | 230...240 В Змінний струм 50/60 Гц |
| Компонування полюсного контакту | 1 NO |
| Стандарти | EN 669-1 |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Місцева сигналізація | iндикатор УВІМК/ВИМК |
| Ширина | 18 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 84 мм |
| Робоча температура навколишнього середовища | -20-50 °C |
| Тип дистанційного керування | кнопковий |
| Довжина зачистки проводів | 11 мм |
| Тип керування | дистанційне та ручне керування |
| Тривалість імпульсу | 50 мс...1 с |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Спосіб кріплення | фіксація |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Ступінь захисту | IP40 відповідно до МЕК 60529 (В додатках) |
| Момент затягування | 1-1 Н.м |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 2 |
| Клеми підключення | коло подачі живлення клеми тунельного типу 1 кабель(і) 1.5-4 мм2 гнучкий з зажимом |
| Частота перемикання | 5 перемикань за хвилину |
| Електрична зносостійкість | AC-22: 100000 циклів |
| Температура навколишнього повітря для зберігання | -40-70 °C |
| Відносна вологість | 95-95 % на 55-55 °C |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Напруга | 230 В |
- Ціна: 3 128,79 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

