![Перехідник для коробки LK 80x28 ПВХ білий [8629_HB] LH Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716888187_perehidnik-dlya-korobki.jpg)
Перехідник для коробки LK 80x28 ПВХ білий [8629_HB] LH Kopos
37,05 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 40 од.
- Код: 8629_HB
Призначені для переходу в коробку LK 80X28...
| EAN код | 8595057608535 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0044 kg/шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для прокладки LHD 20X20 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип системи | Перехідник на коробку |
- Ціна: 37,05 ₴/од.

