![Перехідник на коробку LK 18x13мм ПВХ світло коричневий [8739_SD] LV Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716890233_perehidnik-na-korobku.jpg)
Перехідник на коробку LK 18x13мм ПВХ світло коричневий [8739_SD] LV Kopos
98,96 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8739_SD
Призначені для переходу до коробки LK 80X28...
| EAN код | 8595568909138 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0035 kg/шт |
| Колір | світле дерево - світло-коричневий |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для прокладки LV 18x13, для LK 80X28 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Світло-коричневий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип системи | Перехідник на коробку |
- Ціна: 98,96 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

