![Приладовий носій 96x149x42мм ПВХ для кабельних каналів LP 35 коричневий [PNLP 35 2Z_SD] Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716890069_priladovij-nosij-96x149x42mm.jpg)
Приладовий носій 96x149x42мм ПВХ для кабельних каналів LP 35 коричневий [PNLP 35 2Z_SD] Kopos
153,95 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: PNLP 35 2Z_SD
Носій підходить для стандартних пристроїв Classic, Tango, Swing, Time, Element та інших з шириною макс. 89 мм.
| EAN код | 8595568910387 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0915 kg/шт |
| Колір | світле дерево |
| Матеріал | PVC |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Ширина | 96 mm |
| Висота | 149 mm |
| Глибина | 42 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - D |
| Дозволяє установку подвійної розетки | так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 149 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип системи | Приладний носій |
- Ціна: 153,95 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

