![З'єднувач перехідний для коробки PK 90x55мм ПВХ чорний [8407_FB] PK Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716889775_zyednuvach-perehidnij-dlya.jpg)
З'єднувач перехідний для коробки PK 90x55мм ПВХ чорний [8407_FB] PK Kopos
182,82 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8407_FB
-
| EAN код | 8595568937063 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0186 kg/шт |
| Колір | чорний |
| Матеріал | HF |
| Безгалогенний матеріал | так |
| Безсвинцевий матеріал | так |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -25 - 90 °C |
| Додаток | для парапетного каналу PK 90X55 D |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | З'єднувач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 182,82 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

