![Розпірка для короба EKЕ 100x60мм ПВХ білий [REKE 100_HB] EKЕ Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716889772_rozpirka-dlya-koroba.jpg)
Розпірка для короба EKЕ 100x60мм ПВХ білий [REKE 100_HB] EKЕ Kopos
21,20 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 20 од.
- Код: REKE 100_HB
Призначений для прокладання низьковольтних кабелів.
| EAN код | 8595057626409 |
| Митний код | 39269097 |
| Вага | 0,0056 kg/шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для каналу EKE 100x60 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип системи | Розпірка |
- Ціна: 21,20 ₴/од.

