![Розпірка для короба EKD 100x40мм ПВХ білий [REKO 100X40_HB] EKD Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716889685_rozpirka-dlya-koroba.jpg)
Розпірка для короба EKD 100x40мм ПВХ білий [REKO 100X40_HB] EKD Kopos
35,48 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: REKO 100X40_HB
Призначений для прокладання низьковольтних кабелів.
| EAN код | 8595057690707 |
| Митний код | 39269097 |
| Вага | 0,0082 kg/шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для каналу EKD 100x40 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип системи | Розпірка |
- Ціна: 35,48 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

