![50x20мм Кабель-канал плінтусний L=99см білий [6132193] ПВХ SL OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684368076_50x20mm-kabel-kanal-plintusnij.jpg)
50x20мм Кабель-канал плінтусний L=99см білий [6132193] ПВХ SL OBO Bettermann
338,91 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6132193-99
Плінтусні канали SL для прихованої прокладки кабелю всередині приміщення. Колір основи каналу може змінюватись залежно від виробничого процесу.
| IK-код ступеню захисту | IK06 |
| Висота | 20mm |
| Декор | без |
| Довжина | 995mm |
| Зі смужкою покриття | ні |
| Захисна плівка | ні |
| Кількість нерухомих перегородок | 1 |
| Колір | сніжно-білий; RAL 9010 |
| Корисний перетин | 580mm² |
| Кришка з ущільненням | без |
| Min. діапазон робочих температур | -5°C |
| Max. діапазон робочих температур | 60°C |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Монтажний отвір в підлозі | так |
| Не містить галогенів | ні |
| Рівень захисту | IP40 |
| Ширина | 50mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 995 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 338,91 ₴/од.

![50x20мм Кабель-канал плінтусний L=99см білий [6132193] ПВХ SL OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684368078_w159_h159_50x20mm-kabel-kanal-plintusnij.jpg)
