![Імпульсне реле 1P 16A AC 230В 1NO [GWD6644] RLB GEWISS, фото 1](https://images.prom.ua/6499281148_impulsne-rele-1p.jpg)
Імпульсне реле 1P 16A AC 230В 1NO [GWD6644] RLB GEWISS
1 321,88 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 15 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: GWD6644
Імпульсні реле призначені для управління мережею освітлення в домашніх і комерційних будівлях
| Кількість полюсів | 1Р |
| Контакти | 1NO |
| Механічна зносостійкість, циклів, не менше | 1000000 |
| Напруга котушки керування, В | 230 AC |
| Номінальна імпульсна витримувана напруга Uimp, кВ | 4 |
| Номінальна напруга ізоляції UI, В | 440В AC |
| Номінальна робоча напруга змінного струму Ue, В | 440 |
| Номінальна частота мережі, Гц | 50/60 |
| Номінальний робочий струм In, А | 16A |
| Ремонтопридатність | Неремонтопридатні |
| Робочий діапазон температури навколишнього середовища, ˚С | -25 ... 70˚С |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gewiss |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Напруга | 230 В |
- Ціна: 1 321,88 ₴/од.

![Імпульсне реле 1P 16A AC 230В 1NO [GWD6644] RLB GEWISS, фото 2](https://images.prom.ua/6499281149_w159_h159_impulsne-rele-1p.jpg)
![Імпульсне реле 1P 16A AC 230В 1NO [GWD6644] RLB GEWISS, фото 3](https://images.prom.ua/6499281151_w159_h159_impulsne-rele-1p.jpg)
