![1-60сек 16А зірка-трикутник реле часу AC 230В DC 24В 2СО [Б00044217] YCT8-ST CNC, фото 1](https://images.prom.ua/6424832255_1-60sek-16a-zirka-trikutnik.jpg)
1-60сек 16А зірка-трикутник реле часу AC 230В DC 24В 2СО [Б00044217] YCT8-ST CNC
1 664,68 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 100 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: Б00044217
Призначений для затримки увімкнення двигунів зірка/трикутник.
Функції особливості:
-Час t1 (зірка):
шкала часу 0,1 с – 10 хв, розділена на 4 часових діапазони, грубе налаштування часу поворотним перемикачем.
-Час t2 (затримка):
масштаб часу 0,1 з -1 з налаштування часу потенціометром
-Стан реле відображається світлодіодом.
-1-МОДУЛЬ. Монтаж на DIN-рейку.
| Тип пристрою | Реле часу | |
| Управління | Механічне | |
| Напруга живлення | 230В AC | |
| Максимальний струм | 16А | |
| Конструктивне виконання | На DIN-рейку | |
| Кількість контактів | 2 перемикаючий | |
| Складна циклічна програма | Немає | |
| Функція імпульсного реле | Немає | |
| Перемикання зірка/трикутник | Є | |
| Діапазон робочих температур | від -20 до +50°C | |
| Займане місце (17,5 мм модулів) | 1 | |
| Ширина | 17,5мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CNC Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 64 мм |
| Ширина | 17.5 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальний час затримки | 1 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Мінімальний час затримки | 1 сек |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальний струм | 16 А |
| Тип напруги | AC/DC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Увімкнення |
- Ціна: 1 664,68 ₴/од.

![1-60сек 16А зірка-трикутник реле часу AC 230В DC 24В 2СО [Б00044217] YCT8-ST CNC, фото 2](https://images.prom.ua/6424832256_w159_h159_1-60sek-16a-zirka-trikutnik.jpg)
