![10А Нейтральне трифазне реле контроля напруги 127-265В 2СО [Б00044221] YCV8-10 M265 CNC, фото 1](https://images.prom.ua/6424831939_10a-nejtralne-trifazne.jpg)
10А Нейтральне трифазне реле контроля напруги 127-265В 2СО [Б00044221] YCV8-10 M265 CNC
1 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: Б00044221
Модульне реле контролю напруги YCV8-10 M265
| Функція | Контроль 3-фазної напруги |
| Термінали моніторингу | L1-L2-L3-N |
| Термінали живлення | L1-N |
| Діапазон напруги | 127-265В (P-N) |
| Номінальна частота | 45-65Гц |
| Діапазон вимірювання | 101-318В |
| Напруга регулювання порогу | 2-20% Un вибрано |
| Регулювання порогу асиметрії | 5-15% Un |
| Гістерезис | 2% Un |
| Індікація постачання | зелений LED |
| Затримка часу | Регульована 0,1-10 с, 10% |
| Похибка вимірювання | <1% |
| Затримка запуску при включенні | 0,5с |
| Точність налаштування | 10% значення шкали |
| Час скидання | 1000 мс |
| Вихід | 1XSPDT |
| Номінальний струм | 10А/AC1 |
| Номінальна напруга | 250VAC / 24VAC |
| Min. розривна здатність DC | 500мВт |
| Індикація виходу | червоний LED |
| Механічний цикл життя | 1х10(7) |
| Електричний цикл життя | 1х10(5) |
| Ступінь захисту | IP40 передня панель / IP20 термінали |
| Розміри | 90х18х64мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CNC Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
- Ціна: 1 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![10А Нейтральне трифазне реле контроля напруги 127-265В 2СО [Б00044221] YCV8-10 M265 CNC, фото 2](https://images.prom.ua/6424831940_w159_h159_10a-nejtralne-trifazne.jpg)
![10А Нейтральне трифазне реле контроля напруги 127-265В 2СО [Б00044221] YCV8-10 M265 CNC, фото 3](https://images.prom.ua/6424831941_w159_h159_10a-nejtralne-trifazne.jpg)
