![Розетка телефонна RJ12 білий [715394] NEW3 CHINT, фото 1](https://images.prom.ua/6412210922_rozetka-telefonna-rj12.jpg)
Розетка телефонна RJ12 білий [715394] NEW3 CHINT
39,04 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 120 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 715394
Призначені для використання у побутових або аналогічних електромережах.
| Серія | NEW3 |
| Тип | Телефонна розетка |
| Кількість виходів | 1 |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Колір | Срібний |
| Спосіб монтажу | Прихований |
| Виконання | Кінцева |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chint |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 70.5 мм |
| Довжина | 27.4 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 70.5 мм |
| Основні атрибути | |
| Заземлення | Немає |
| Захисна кришка | Немає |
| Захисні шторки | Немає |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип розетки | Телефонна |
- Ціна: 39,04 ₴/од.

