![Розетка потрійна із заземленням зовнішня з кришкою прозора IP54 біла [4668024] RHE-3sd ETI, фото 1](https://images.prom.ua/6412208840_rozetka-potrijna-iz.jpg)
Розетка потрійна із заземленням зовнішня з кришкою прозора IP54 біла [4668024] RHE-3sd ETI
729,30 ₴/од.
- В наявності 757 од.
- Код: 4668024
Призначені для використання у побутових або аналогічних електромережех.
| Артикул: | 004668024 |
| Назва: | RHE-3sd |
| Категорія: | Розетка 3-на |
| Призначення: | Socket |
| Група каталогу: | Розетки |
| Колір: | Білий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість роз'ємів | 3 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб встановлення | Зовнішній |
| Тип розетки | Електрична |
- Ціна: 729,30 ₴/од.

