![Розетка із заземленням зовнішня з кришкою прозора IP54 сіра [4668071] RHE-1sd-SR ETI, фото 1](https://images.prom.ua/6412208339_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
Розетка із заземленням зовнішня з кришкою прозора IP54 сіра [4668071] RHE-1sd-SR ETI
311,61 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 180 од.
- Код: 4668071
Призначені для використання у побутових або аналогічних електромережех.
| Артикул: | 004668071 |
| Назва: | RHE-1sd-SR |
| Категорія: | Розетка 1-на |
| Призначення: | Socket |
| Група каталогу: | Розетки |
| Колір: | Сірий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Ні |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб встановлення | Зовнішній |
| Тип розетки | Електрична |
- Ціна: 311,61 ₴/од.

