![Розетка подвійна із заземленням зовнішня IP54 сірий [s035067] E.NEXT e.aqua.1232.grg, фото 1](https://images.prom.ua/6412238124_rozetka-podvijna-iz.jpg)
Розетка подвійна із заземленням зовнішня IP54 сірий [s035067] E.NEXT e.aqua.1232.grg
253,44 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: s035067
Призначені для використання у побутових або аналогічних електромережех.
| Артикул | s035067 |
| Перетин приєднувального дроту, мм² | 0,75 - 2,5 |
| Колір | сірий |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | 230 |
| Ступінь захисту, IP | 54 |
| Номінальний струм In, А | 16 |
| Монтаж | Навісний |
| Відповідність стандартам | ДСТУ ІЕС 60884-1 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб встановлення | Зовнішній |
| Тип розетки | Електрична |
- Ціна: 253,44 ₴/од.

![Розетка подвійна із заземленням зовнішня IP54 сірий [s035067] E.NEXT e.aqua.1232.grg, фото 2](https://images.prom.ua/6412238125_w159_h159_rozetka-podvijna-iz.jpg)
![Розетка подвійна із заземленням зовнішня IP54 сірий [s035067] E.NEXT e.aqua.1232.grg, фото 3](https://images.prom.ua/6412238126_w159_h159_rozetka-podvijna-iz.jpg)
![Розетка подвійна із заземленням зовнішня IP54 сірий [s035067] E.NEXT e.aqua.1232.grg, фото 4](https://images.prom.ua/6412238127_w159_h159_rozetka-podvijna-iz.jpg)
![Розетка подвійна із заземленням зовнішня IP54 сірий [s035067] E.NEXT e.aqua.1232.grg, фото 5](https://images.prom.ua/6412238128_w159_h159_rozetka-podvijna-iz.jpg)
![Розетка подвійна із заземленням зовнішня IP54 сірий [s035067] E.NEXT e.aqua.1232.grg, фото 6](https://images.prom.ua/6412238129_w159_h159_rozetka-podvijna-iz.jpg)
