![100А Трифазне реле захисту від перевантаження по струму та напрузі 380В [AVR-KT-100T] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/6317018194_100a-trifazne-rele.jpg)
100А Трифазне реле захисту від перевантаження по струму та напрузі 380В [AVR-KT-100T] Samwha
2 354,26 ₴/од.
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: AVR-KT-100T
Відправка з 19 квітня 2026Реле захисту від струму та напруги AVR призначене для захисту пристроїв з чутливими значеннями робочої напруги та струму від помилок, які можуть виникнути в результаті напруги та перевантаження.
| Робоча напруга (Un): | 3x380V + нейтральний |
| Частота роботи: | 50/60 Гц |
| Робоча потужність: | < 6 ВА |
| Робоча температура: | -20 °C ..... + 55 °C |
| Набір перевантаження струмом (A>): | 100А (1-100А) |
| Комплект високої напруги (U>): | 230 - 300V + вимк. |
| Комплект низької напруги (U<): | 120 - 210V + вимк. |
| Запобіжник низької напруги (U<): | 115V (фіксовано) |
| Час затримки включення: | 2 - 300 сек. |
| Час скидання: | 2 - 600 сек. |
| Дисплей: | 3x6 цифр світлодіодний дисплей, 5 світлодіодів |
| Точність виміру: | ± 1% |
| Тип з'єднання: | Клемна комутація |
| Робоча висота: | < 2000 метрів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 380 В |
| Номінальний струм | 100 А |
- Ціна: 2 354,26 ₴/од.

![100А Трифазне реле захисту від перевантаження по струму та напрузі 380В [AVR-KT-100T] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/6317018196_w159_h159_100a-trifazne-rele.jpg)
![100А Трифазне реле захисту від перевантаження по струму та напрузі 380В [AVR-KT-100T] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/7058555923_w159_h159_100a-trifazne-rele.jpg)
