![100А Однофазне реле навантаження з автоматичним скиданням [DAKR-100D] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/6317014542_100a-odnofazne-rele.jpg)
100А Однофазне реле навантаження з автоматичним скиданням [DAKR-100D] Samwha
1 448,13 ₴/од.
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: DAKR-100D
Відправка з 19 квітня 2026DAKR-100D реле захисту від перевантаження з автоматичним скиданням призначені для запобігання пошкодженню навантажень через перевантаження.
Принцип використання та роботи
Здійснити підключення пристрою відповідно до типу підключення. Після підключення увімкніть живлення на пристрій. Зробіть налаштування пристрою відповідно до максимального робочого струму навантаження, яке ви будете використовувати. Можна встановити значення перевантаження за допомогою ручки «A>», встановити налаштування затримки запуску за допомогою ручки «ST», час затримки вимкнення та час затримки скидання за допомогою ручки «DT». Коли пристрій знаходиться під напругою, реле знаходиться під напругою, вихід взаємодії перемикається на клему 3, і світлодіод виходу вмикається. Контактор знаходиться під напругою, якщо споживаний струм все ще вище встановленого значення струму після закінчення часу, встановленого ST, A> світлодіодний вмикається, зачекайте, поки Встановлення часу DT закінчиться, вимкнення світлодіодний, потім реле пристрою вимкнеться і контактор вимкнеться. Пристрій автоматично скидається після закінчення часу DT.
Налаштування на пристрої
Ручка ST: встановлює час запуску (пусковий струм).
Ручка DT: встановлює час очікування збою перевантаження та час очікування автоматичного скидання.
A> Ручка: встановлює значення навантаження.
| Робоча напруга (Un): | 380 В AC |
| Робоча частота: | 50/60 Гц |
| Робоча потужність: | <6 ВА |
| Робоча температура: | -20°C до +55°C |
| Діапазон: | 10-100A |
| Час початку (Очікування): | 0,5-20 сек. |
| Час навантаження/автоматичного скидання (Очікування): | 0,5-20 сек. |
| Дисплей: | 3x світлодіода, 1x3-значний дисплей |
| Тип з'єднання: | Термінальне з'єднання |
| Контакт: | 5A/250V AC (Резистивне навантаження) |
| Діаметр кабелю: | 2,5 мм² |
| Вага: | Макс. 220 г |
| Монтаж: | Вертикальне складання в панель або на DIN-рейку |
| Робоча висота: | <2000 метрів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 380 В |
| Номінальний струм | 100 А |
| Кількість фаз | 1 |
- Ціна: 1 448,13 ₴/од.

![100А Однофазне реле навантаження з автоматичним скиданням [DAKR-100D] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/6317014544_w159_h159_100a-odnofazne-rele.jpg)
![100А Однофазне реле навантаження з автоматичним скиданням [DAKR-100D] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/6317014547_w159_h159_100a-odnofazne-rele.jpg)
![100А Однофазне реле навантаження з автоматичним скиданням [DAKR-100D] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/6317014548_w159_h159_100a-odnofazne-rele.jpg)
![100А Однофазне реле навантаження з автоматичним скиданням [DAKR-100D] Samwha, фото 5](https://images.prom.ua/6317014550_w159_h159_100a-odnofazne-rele.jpg)
