![63А Мультиметр аналізатор енергії, напруги, струму, cosφ, активну потужність [TPM-01E-60D] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/6317008327_63a-multimetr-analizator.jpg)
63А Мультиметр аналізатор енергії, напруги, струму, cosφ, активну потужність [TPM-01E-60D] Samwha
3 146,51 ₴/од.
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: TPM-01E-60D
Відправка з 19 квітня 2026Аналізатори електроенергії TPM-01E-60D вимірюють навантаження або напругу, струм, cosφ, активну потужність, реактивну потужність, мінімальні та максимальні значення навантаження, а також вимірюють споживання.
| Робоча напруга: | 85В-240В змінного струму |
| Робоча частота: | 50/60 Гц |
| Робоча потужність: | <10ВА |
| Робоча температура: | -20°С.....55°С |
| Вхідна напруга: | 5В-330В змінного струму |
| Діапазон вимірювання напруги: | 5В-330кВ |
| Діапазон вимірювання струму: | 1-60А |
| Точність напруги та струму: | %±0,5 |
| Активна точність: | %±1 |
| Реактивна точність: | %±2 |
| З'єднання, що підтримується: | 3P4W |
| Коефіцієнт трансформації струму: | 1....1000 |
| Коефіцієнт трансформації струму: | 1,0....999,9 |
| Вимір гармонійної напруги: | 3-31 |
| Вимірювання гармонійного струму: | 3-31 |
| Комунікація: | RS485 MODBUS RTU |
| Швидкість передачі: | 1200 біт/с - 38400 біт/с |
| Стоп-біт: | 1 або 2 |
| Паритет: | Ні, Парний, Непарний |
| Відображення: | 4 x 4-значний 14-міліметровий світлодіодний дисплей, 24 світлодіоди |
| Релейний вихід: | 2 x 3A/250 В змінного струму (Резистивне навантаження) |
| Цифровий вхід: | 1 х 9В-24В постійного струму |
| Маса: | <300 г |
| Клас захисту: | IP41 (Передня панель), IP20 (корпус) |
| Розміри отворів у панелі: | 91мм х 91мм |
| Тип підключення: | Вставне клемне з'єднання |
| Діаметр кабелю: | 1,5 мм² |
| Монтаж: | Монтаж на передній кришці панелі |
| Робоча висота: | <2000 метрів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цифровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист обладнання від води та пилу IP | IP41 |
| Максимальний діапазон вимірювання напруги | 300000 В |
| Мінімальний діапазон вимірювання напруги | 5 В |
| Загальні | |
| Напруга | 240 В |
- Ціна: 3 146,51 ₴/од.

![63А Мультиметр аналізатор енергії, напруги, струму, cosφ, активну потужність [TPM-01E-60D] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/6317008328_w159_h159_63a-multimetr-analizator.jpg)
![63А Мультиметр аналізатор енергії, напруги, струму, cosφ, активну потужність [TPM-01E-60D] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/6317008329_w159_h159_63a-multimetr-analizator.jpg)
