![63А Мультиметр напруги, струму, частоти, повної потужності RS485 [EM-07-60D] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/6317008318_63a-multimetr-naprugi.jpg)
63А Мультиметр напруги, струму, частоти, повної потужності RS485 [EM-07-60D] Samwha
3 887,38 ₴/од.
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: EM-07-60D
Відправка з 19 квітня 2026Мультиметри EM-07-60D призначені для вимірювання електричних величин, таких як напруга, струм, частота, повна потужність, а також мінімальні, середні, максимальні та необхідні значення навантаження або навантажень у системі, до якої вони підключені.
- Проста встановлення та експлуатація з 71,5×61,5 скляним РК-дисплеєм
- З 3-фазною напругою та 3-фазними трансформаторами струму
- Просте у використанні меню
- Віддалений зв'язок з RS485 ( RS485 ModBus RTU)
- Показує повну потужність по фазах (S)
- Показує значення напруги (V), струму (I) і частоти (F) кожної фази
- Показує мінімальні, максимальні та середні значення
- Показує значення попиту
- Має захист напруги, струму та частоти
- Висока/низька напруга, струм, частота (регульована)
- Захист фаза-фаза або фаза-нейтраль (регульована)
- Показує послідовність фаз
- Захищене паролем меню
- 1 релейний вихід (регульований)
| Робоча напруга: | 85В-240В змінного струму |
| Робоча частота: | 50/60 Гц |
| Робоча потужність: | <10 ВА |
| Робоча температура: | -20°С .....55°С |
| Вхідна напруга: | 5В-300В змінного струму |
| Діапазон вимірювання напруги: | 5В-300кВ |
| Струмковий вхід: | 1А-63А |
| Діапазон вимірювання струму: | 1А-63А |
| Точність виміру (напруга, струм): | ±1% |
| З'єднання, що підтримується: | 3P4W |
| Комунікація: | RS485 MODBUS RTU |
| Дисплей: | 71,5 x 61,5 мм скляний ЖК-дисплей |
| Вихід: | 2A/250В змінного струму (Резистивне навантаження) |
| Маса: | <300 гр. |
| Клас захисту: | IP41 (Панель), IP20 (Корпус) |
| Розмір отвору на панелі: | 91 мм х 91 мм |
| Тип підключення: | Подключение плагина |
| Діаметр кабелю: | 1,5 мм² |
| Встановлення: | На передній панелі |
| Робоча висота: | <2000 метрів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цифровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист обладнання від води та пилу IP | IP41 |
| Максимальний діапазон вимірювання напруги | 300000 В |
| Мінімальний діапазон вимірювання напруги | 5 В |
| Загальні | |
| Напруга | 240 В |
- Ціна: 3 887,38 ₴/од.

![63А Мультиметр напруги, струму, частоти, повної потужності RS485 [EM-07-60D] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/6317008319_w159_h159_63a-multimetr-naprugi.jpg)
![63А Мультиметр напруги, струму, частоти, повної потужності RS485 [EM-07-60D] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/6317008320_w159_h159_63a-multimetr-naprugi.jpg)
