![Реле захисту двигуна 3-30А AC 180-460V [EOCRSS-30A] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/6317001621_rele-zahistu-dviguna.jpg)
Реле захисту двигуна 3-30А AC 180-460V [EOCRSS-30A] Samwha
1 214 ₴/од.
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: EOCRSS-30A
Відправка з 19 квітня 2026Особливості:
Компактний дизайн
Захист від перевантаження/втрати фази/блокування ротора
Незалежно регульована затримка запуску та час роботи
Універсальне джерело живлення змінного/постійного струму
Світлодіодний індикатор PWR & Trip
Ручне/Електричне скидання
MCU (блок управління мікропроцесором) на основі (без вивільнення напруги/безпечної роботи) Тип N
Низьке енергоспоживання
Використовується для:
-Електродвигуна, індукованого низькою напругою
Захист реле:
- силове реле для моніторингу несправностей
- альтернативна заміна наявного реле
Захист: Час спрацьовування захисного елемента
Перевантаження струмом = O-TIME
Втрата фази = O-TIME
Заблокований ротор = D-TIME+O-TIME
Індикатор запуску/роботи:
Тригер реле: Помаранчевий світлодіод
Живлення/Звичайний стан роботи: Зелений світлодіод
Ручне/електричне скидання:
Коли утримуєте кнопку тестування натиснутою, спалахує помаранчевий світлодіод і продукт запускає O-TIME.
Реле вимикається при натисканні кнопки RESET або перериванні керування.
Set: Після завершення встановлення виконайте такі настройки.
Ручка регулювання: D-TIME Встановіть на дві-три секунди більше часу, ніж запуск електронного стартера.
Ручка регулювання: O-TIME. Встановіть значення коротше, ніж тривалість перевантаження струмом електронного пускача.
Кнопка регулювання: навантаження Встановіть понад 110% номінального струму електронного пускача або менше 120% робочого струму.
| Діапазон струму: | |
| Робоча напруга (Un): | 90-260VAC |
| Робоча частота: | 50/60 Гц |
| Робоча потужність: | <2 Вт |
| Робоча температура: | -20 °C ..... + 55 °C |
| Очікування (t): | D-Time: 0,2-30 сек.; O-Time: 0,2-10 сек. |
| Асиметричний набір: | % ± 10 |
| Контакт: | 5А 250VAC Резистивне навантаження |
| Монтаж: | 35 мм DIN-рейка (D) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 67 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 460 В |
| Номінальний струм | 3 А |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальний струм | 60 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 77.2 |
- Ціна: 1 214 ₴/од.

![Реле захисту двигуна 3-30А AC 180-460V [EOCRSS-30A] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/6317001623_w159_h159_rele-zahistu-dviguna.jpg)
![Реле захисту двигуна 3-30А AC 180-460V [EOCRSS-30A] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/6317001625_w159_h159_rele-zahistu-dviguna.jpg)
![Реле захисту двигуна 3-30А AC 180-460V [EOCRSS-30A] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/6317001627_w159_h159_rele-zahistu-dviguna.jpg)
![Реле захисту двигуна 3-30А AC 180-460V [EOCRSS-30A] Samwha, фото 5](https://images.prom.ua/6317001628_w159_h159_rele-zahistu-dviguna.jpg)
