![370х3.6мм Кабельна стяжка (хомут) нейлон чорний (100 шт.) [UHH32-D036-370-100-U] UEC, фото 1](https://images.prom.ua/5744202624_370h36mm-kabelna-styazhka.jpg)
370х3.6мм Кабельна стяжка (хомут) нейлон чорний (100 шт.) [UHH32-D036-370-100-U] UEC
211,44 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 8 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: UHH32-D036-370-100-U
Кабельні хомути нейлонові призначені для ув’язки в пучок і монтажу кабелів і провідників.
Кабельні хомути – один з найбільш зручних, швидких і економічно вигідних способів кріплення і бандажування кабелів при проведенні електромонтажних робіт.
Виготовлені з високоякісної сировини зі спеціальними комплексними добавками. Нова формула матеріалу хомутів Хк УЕК гарантує збереження міцності та еластичності при монтажі, експлуатації, транспортуванні і зберіганні. Цей матеріал зберігає високу міцність і пластичність при достатній жорсткості в широкому діапазоні температур, володіє високою стійкістю до органічних розчинників, паливно-мастильним матеріалам і лугів, має високі електроізоляційні властивості і не підтримує горіння.
| Замок стрічкового хомута | Пластиковий замок-застібка |
| Ширина | 3.6 мм |
| Довжина | 370 мм |
| D max охоплення - джгута | 100 мм |
| Колір | Чорний |
| Модель чи виконання | З внутрішнім зубчастим зачепленням |
| Робоча температура | -40…+85 С |
| Вид матеріалу | Поліамід 6,6 натуральний +1% технического углерода |
| Гарантійний термін | 1 рік гарантії |
| Вогнестійкість | UL 94-V2 без галогену |
| Температура монтажу | -10С…+60С |
| Поглинання вологи | 2,7% (23С, 50% відносної вологості) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина смуги | 370 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал хомута | Нейлон |
| Область застосування хомута | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Тип хомута | Пластиковий |
| Ширина смуги | 3.6 мм |
- Ціна: 211,44 ₴/од.

