![200х2.5мм Кабельна стяжка (хомут) поліамід білий (1 шт.) [2331822] OBO bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/5744197447_200h25mm-kabelna-styazhka.jpg)
200х2.5мм Кабельна стяжка (хомут) поліамід білий (1 шт.) [2331822] OBO bettermann
1,71 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 5400 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 2331822
Кабельні стяжки використовуються для швидкого, нескладного кріплення або зв'язування кабелів і труб до кабельних опорних систем або інших монтажних конструкцій.
| Колір | Білий |
| Розмір | 2.5x200mm |
| Тип кріплення | Без |
| Без галогенів | Так |
| Область маркування | Без |
| Матеріал | Поліамід |
| Макс. Діаметр пучка | 55 mm |
| Схвалення MIL | Ні |
| Температура монтажу, max. | 90 °C |
| Температура монтажу_min. | -30 °C |
| Допустимий діапазон температур, max. | 90 °C |
| Допустимий діапазон температур, min. | -30 °C |
| Світловідбиваюча | Ні |
| Замок, що знімається | Ні |
| Закриття стрічки | Язичок/вкладка пластикова |
| Міцність на розрив | 80 N |
| Прозора | Ні |
| Затвердження UL | Так |
| Стійкий до УФ-випромінювання | Ні |
| Модель | Стяжка (хомут) |
| Затвердження VG | Ні |
| Розмір B | 2.5 mm |
| Розмір L | 200 mm |
| Розмір t | 1.3 mm |
| Висота | 1.3 mm |
| Довжина | 200 mm |
| Ширина | 2.5 mm |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина смуги | 200 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал хомута | Поліамід |
| Область застосування хомута | Для кабелів, Універсальний |
| Тип хомута | Пластиковий |
| Ширина смуги | 2.5 мм |
- Ціна: 1,71 ₴/од.

![200х2.5мм Кабельна стяжка (хомут) поліамід білий (1 шт.) [2331822] OBO bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/5744197448_w159_h159_200h25mm-kabelna-styazhka.jpg)
