![120х2.5мм Кабельна стяжка (хомут) нейлон білий (500 шт.) [UHH31-D025-120-500] UEC, фото 1](https://images.prom.ua/1865872796_120h25mm-kabelna-styazhka.jpg)
120х2.5мм Кабельна стяжка (хомут) нейлон білий (500 шт.) [UHH31-D025-120-500] UEC
73,90 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 496 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: UHH31-D025-120-500
Хомути кабельні нейлонові призначені для ув'язування в пучок та монтажу кабелів та провідників. Хомути кабельні - один із найбільш зручних, швидких та економічно вигідних способів кріплення та бандажування кабелів при проведенні електромонтажних робіт. Виготовлені з високоякісної сировини зі спеціальними комплексними добавками. Нова формула матеріалу хомутів Хкн УЕК гарантує збереження міцності та еластичності при монтажі, експлуатації, транспортуванні та зберіганні. Цей матеріал зберігає високу міцність і пластичність при достатній жорсткості в широкому діапазоні температур, має високу стійкість до органічних розчинників, паливно-мастильних матеріалів і лугів, має високі електроізоляційні властивості і не підтримує горіння.
Зручний, швидкий та економічно вигідний спосіб кріплення та бандажування кабелів при проведенні електромонтажних робіт.
Стійкі до органічних розчинників, паливно-мастильних матеріалів та лугів, мають високі електроізоляційні властивості та не підтримують горіння.
| Модель чи виконання: | З внутр. зубчастим зачепленням |
| Матеріал: | Пластик |
| Вид або марка матеріалу: | Нейлон |
| Ширина: | 2.5мм |
| Довжина: | 120мм |
| Колір: | Білий |
| Діаметр закріпив пучків проводів: | 4...30мм |
| Міцність на розрив: | 80Н |
| Робоча температура: | -25...+75°C |
| Макс діаметр охоплення - джгута: | 30мм |
| Замок стрічкового хомута: | Пластикиковий замок-застібка |
| Кліматичне виконання: | УХЛ2 |
| Текстова стрічка: | Ні |
| Спосіб або тип кріплення: | Ні |
| Довжина смуги або стрічки: | 120мм |
| Товщина смуги чи стрічки: | 1мм |
| Ширина смуги чи стрічки: | 3мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Довжина смуги | 120 мм |
| Матеріал хомута | Нейлон |
| Сфера застосування хомута | Для кабелів, Універсальний |
| Тип хомута | Пластиковий |
| Колір | Білий |
| Ширина смуги | 2.5 мм |
- Ціна: 73,90 ₴/од.

