![⌀17-20 двухсоставный хомут под дюбель c оцинкованной стали [1362764] OBO bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/5724511748_17-20-dvuhsostavnyj-homut.jpg)
⌀17-20 двухсоставный хомут под дюбель c оцинкованной стали [1362764] OBO bettermann
86,90 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1362764
Розпірна скоба для монтажу труб і кабелів на стінах, стелі та підлозі.
З кришкою, що самозамикається.
Кріплення за допомогою отвору.
Схвалено для підтримки електричних функцій згідно з DIN 4102 Частина 12, підтримка класів електричних функцій від E 30 до E 90.
| Диапазон зажима D, max. | 20 mm |
| Диапазон зажима D, min. | 17 mm |
| Размер | 17-20mm |
| Расстояние до стены | Да |
| Тип крепежа | Отверстие для винта |
| Для диаметра | 17 - 20 |
| Без галогенов | Да |
| Материал | Сталь |
| Толщина материала | 1.5 mm |
| Количество кабелей/труб | 1 |
| Покрытый пластиком | Нет |
| Подходит для противопожарной зоны | Да |
| Поверхность | Электрооцинкованная |
| устойчив к УФ-излучению | Да |
| Версия для | Закрыта |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Максимальний діаметр обтиснення | 20 мм |
| Матеріал хомута | Оцинкована сталь |
| Область застосування хомута | Для труб |
- Ціна: 86,90 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![⌀17-20 двухсоставный хомут под дюбель c оцинкованной стали [1362764] OBO bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/5724511751_w159_h159_17-20-dvuhsostavnyj-homut.jpg)
