![Патрон E27 настінний кутовий 76х70х38mm карболітовий чорний [EPK13-04-01-K01] Пкб27-04-К31 UEC, фото 1](https://images.prom.ua/1865949620_patron-e27-nastinnij.jpg)
Патрон E27 настінний кутовий 76х70х38mm карболітовий чорний [EPK13-04-01-K01] Пкб27-04-К31 UEC
35,48 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 10 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: EPK13-04-01-K01
Електропатрони застосовуються для комплектації різних освітлювальних приладів, а також організації тимчасового освітлення. В асортименті представлені патрони для ламп з різьбовими цоколями E14, E27, E40 та цоколями штирьковими GU5.3, GU10, GX53. Контактні групи виготовлені з електротехнічної латуні. Індивідуальне пакування для різних форм продажу.
| Номінальна напруга: | AC 250 V |
| Номін струм: | 4А |
| Перетин жил дроту: | 0,5…2,5мм² |
| Цоколь - патрон лампи: | E27 |
| Модель чи виконання: | Настінний патрон |
| Матеріал: | Карболит |
| Колір: | Чорний |
| Спосіб або тип кріплення: | Монтажное основание |
| Температура експлуатації: | -25…+35°C |
| Ступінь захисту - IP: | IP20 |
| Частота: | 50Гц |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Колір корпусу патрона | Чорний |
| Матеріал корпусу патрона | Карболіт |
| Тип | Патрон |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 76 мм |
| Діаметр | 38 мм |
- Ціна: 35,48 ₴/од.

![Патрон E27 настінний кутовий 76х70х38mm карболітовий чорний [EPK13-04-01-K01] Пкб27-04-К31 UEC, фото 2](https://images.prom.ua/5697980189_w159_h159_patron-e27-nastinnij.jpg)
