![Трифазний індикатор наявності напруги з захистом 6,3A 5x20мм кольоровий LED [2471651] SON WTA-3K ETI, фото 1](https://images.prom.ua/5571258598_trifaznij-indikator-nayavnosti.jpg)
Трифазний індикатор наявності напруги з захистом 6,3A 5x20мм кольоровий LED [2471651] SON WTA-3K ETI
2 453,10 ₴/од.
- В наявності 17 од.
- Код: 2471651
Модульні світлові індикатори наявності напруги в мережі SON H, виробництва концерну ETI Словенія, призначені для візуального контролю стану однофазних (SON H-1) і трифазних (SON H-3) мереж. Кожній фазі відповідає один світлодіод, в разі зникнення фази, світлодіод який контролює дану фазу згасне. Колір світлодіодів червоний, зелений, жовтий, синій для однофазних індикаторів. Червоний, зелений або комбінований (червоний, зелений, жовтий) для трифазних індикаторів контролю мережі. Додатково у лінійці присутні спеціальні індикатори SON WTA із захистом запобіжниками до 6,3 Ампера. І трифазні модулі EZ WTA-3R, із вбудованими запобіжниками до 6.3А, у яких перегорання плавкої вставки сигналізується світлодіодом. Всі індикатори компактного виконання і встановлюються на монтажну дин-рейку. Корпус пристрою виконаний з пластика який не підтримує горіння. Індикатором служить LED - світлодіод. Обладнання сертифіковане, поставляється з офіційною гарантією виробника та розраховане на довгий термін експлуатації.
Захист за допомогою запобіжника 5х20мм (у комплект поставки не входить)
| Артикул: | 002471651 |
| Назва: | SON WTA-3K |
| Група каталогу: | Індикатор напруги |
| Призначення: | Детектор напруги |
| Номінальний струм (A): | 3x6,3 A |
| Номінальна напруга AC (В): | 3×230 V+N |
| Кількість полюсів: | 1 |
| Ступінь захисту IP: | 20 |
| Перетин підключаємих провідників, mm2: | 2,5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Індикація | Світлова |
| Ширина | 18 мм |
| Номінальний струм | 6.3 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Номінальна робоча напруга за змінним струмом | 230 В |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
- Ціна: 2 453,10 ₴/од.

![Трифазний індикатор наявності напруги з захистом 6,3A 5x20мм кольоровий LED [2471651] SON WTA-3K ETI, фото 2](https://images.prom.ua/5571279317_w159_h159_trifaznij-indikator-nayavnosti.jpg)
