![100A Трифазне реле контролю напруги та струму, послідовність фаз [AVR-100TF] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/5103685059_100a-trifazne-rele.jpg)
100A Трифазне реле контролю напруги та струму, послідовність фаз [AVR-100TF] Samwha
2 747,51 ₴/од.
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: AVR-100TF
Відправка з 19 квітня 2026Трифазний багатофункціональний захисний пристрій, послідовність фаз 100A Samwha, AVR-100TF
Реле захисту струму та напруги AVR призначено для захисту пристроїв з чутливими значеннями робочої напруги та струму від помилок при перевантаженні напруги.
Застосування та експлуатація пристроюПідключайте пристрій відповідно до типу підключення. В іншому випадку пристрій може бути пошкоджено. Встановіть параметри перевантаження за струмом, високою напругою, низькою напругою та параметри пристрою відповідно до значення струму та напруги використовуваного навантаження.
Умови несправності за струмом: Якщо значення струму менше встановленого (коли пристрій не перебуває в стані несправності), а значення струму збільшується і перевищує встановлене значення, пристрій очікує встановлений час очікування несправності, потім пристрій відключає живлення реле, загоряється індикатор несправності, а значення перевантаження, яке відображається на індикаторі струму, блимає протягом усього часу несправності.
Умови несправності по напругі: коли значення мережної (вхідної) напруги знаходиться між значенням високої напруги і значенням низької напруги (коли пристрій не знаходиться в стані помилки), значення мережної (вхідної) напруги піднімається вище встановленого значення високої напруги або опускається нижче встановленого значення низької напруги; пристрій очікує встановлений час очікування помилки, потім пристрій відключає живлення реле, загоряється індикатор помилки, а значення напруги мережі, що відображається на дисплеї напруги, блимає протягом усього періоду несправності. блимає протягом усього періоду несправності.
Вихід із несправності струму: Після усунення несправності струму навантаження двічі натисніть кнопку ON/OFF для ручного скидання або вимкнення живлення.
Примітка: Ручне скидання призначене для запобігання пошкодженню вторинної системи, якщо система автоматично скидається без усунення перевантаження струмом або короткого замикання.
Помилка втрати напруги: Коли напруга в мережі (на вході) повертається в нормальний стан/перебуває між встановленими значеннями високої та низької напруги, пристрій очікує встановлений час очікування скидання, потім подає живлення на реле, світлодіод помилки гасне, а світлодіод виходу загоряється .
AVR-XXTF може поставлятися з функцією чергування фаз.
При зміні чергування фаз вихід блокується та загоряється світлодіод "Діапазон фаз" (X1).
Дисплей та кнопки2 - Ручка установки високої напруги
3 - Ручка налаштування низької напруги
4 - Ручка встановлення часу затримки
5 - Ручка установки часу скидання
6 - Кнопка ручного увімкнення/вимкнення:
У цьому стані на екрані відображається напис "Off", і пристрій не може бути автоматично перезавантажено. Повторне натискання кнопки повертає прилад у робочий стан (у приміщенні відсутні несправності).
7 - Поточний дисплей
Група дисплеїв 1: У нормальному режимі роботи відображається поточне значення, а при відсутності несправності екран завжди світиться. У разі несправності (перевантаження по струму) дисплей блимає.
При програмуванні на дисплеї відображаються значення відповідної програми (перевантаження струму, висока/низька напруга, час затримки, значення налаштування часу скидання).
8 - Індикація напруги
Дисплей групи 2: У нормальному режимі роботи тут відображається значення вхідної напруги, і при відсутності помилок екран завжди світиться. При виникненні помилки (занадто висока або занадто низька напруга) дисплей блимає.
9 - Світлодіодні індикатори:
A>: світиться при перевантаженні по струму.
V>: спалахує при виникненні помилки високої напруги.
V<: спалахує при виникненні помилки низької напруги.
X1: спалахує при виникненні помилки чергування фаз.
(Ця функція є тільки у AVR-XXTF).
0ut:Спалахує, коли пристрій починає видавати сигнали.

Підключіть пристрій відповідно до типу підключення.
Якщо напруга від L1, L2, L3 до N нижче 160, L1, L2, L3 відключають виходи через 5 с після установки D-T. Коли напруга від L1, L2, L3 до N повертається в нормальний діапазон, L1, L2 та L3 включають виходи через 10 секунд після встановлення R-T.
Якщо напруга від L1, L2 і L3 до N перевищує 260, то через 5 секунд після установки D-T виходи L1, L2 і L3 вимикаються. Коли напруги від L1, L2, L3 до N повертаються в нормальний діапазон, L1, L2 та L3 включають виходи через 10 секунд після встановлення R-T.
При неправильному чергуванні фаз тип AVR-XXTF' не працює.
| Робоча напруга (Un) | 3x380V + нейтральний |
| Частота | 50/60 Гц |
| Робоча потужність | <6 ВА |
| Робоча температура | -20 °C ..... + 55 °C |
| Набір перевантаження струмом (A>) | 100А |
| Комплект високої напруги (U>) | 230 - 300V + вимкнено |
| Комплект низької напруги (U<) | 110 - 210V + вимкнено |
| Запобіжник низької напруги (U <) | 115V (фіксований) |
| Час затримки | 0,1-20 сек. |
| Час скидання | 0,1-300 сек. |
| Дисплей | 3x6-значний світлодіодний дисплей 5 світлодіодів або 4 світлодіоди (AVR-XXT) |
| Точність вимірювання | ± 1% |
| Тип з'єднання | Термінальне з'єднання |
| Робоча висота | <2000 метрів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Час спрацьовування | 0.1 сек |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Контроль послідовності фаз | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Номінальний струм | 100 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 380 В |
- Ціна: 2 747,51 ₴/од.

![100A Трифазне реле контролю напруги та струму, послідовність фаз [AVR-100TF] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/5103685060_w159_h159_100a-trifazne-rele.jpg)
![100A Трифазне реле контролю напруги та струму, послідовність фаз [AVR-100TF] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/5103685048_w159_h159_100a-trifazne-rele.jpg)
![100A Трифазне реле контролю напруги та струму, послідовність фаз [AVR-100TF] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/5103685039_w159_h159_100a-trifazne-rele.jpg)
![100A Трифазне реле контролю напруги та струму, послідовність фаз [AVR-100TF] Samwha, фото 5](https://images.prom.ua/7058555923_w159_h159_100a-trifazne-rele.jpg)
