![3x380V 5A Трифазне реле захисне реле напруги при обриві фази без нейтралі [GK-04] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/4969527305_3x380v-5a-trifazne.jpg)
3x380V 5A Трифазне реле захисне реле напруги при обриві фази без нейтралі [GK-04] Samwha
1 150,32 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 2 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: GK-04
Трифазне аналогове реле напруги, регульоване, обрив фази, напруги струму автомат захисту ланцюга 3x380V AC Samwha-Dsp, GK-04
Реле контролера напруги призначене для того, щоб уникнути збоїв напруги для пристроїв, які мають чутливу робочу напругу.
| Робоча напруга (Un) | 3x380V AC |
| Робоча частота | 50/60 Гц. |
| Висока напруга (U>) | 400 В-460 В |
| Низька напруга (U<) | 230 В-360 В |
| Очікування (t) | 0,1 сек. - 10 сек. |
| Робоча потужність | <6 ВА |
| Робоча температура | -20 °C ..... + 55 °C |
| Дисплей | Світлодіод живлення, релейний світлодіод, високий вольт світлодіод, світлодіод з низькою напругою, три світлодіоди фази. |
| Тип з'єднання | Клемне з'єднання |
| Номінальний струм | 5A/250 В змінного струму (активних опорів для ланцюга змінного струму) |
| Переріз кабелю | 2,5 мм² |
| Вага | Макс. 210 гр. |
| Кріплення | на DIN-рейку |
| Робоча висота | <2000 метрів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Дисплей | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 84.7 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна напруга спрацьовування | 460 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 380 В |
| Номінальний струм | 5 А |
- Ціна: 1 150,32 ₴/од.

![3x380V 5A Трифазне реле захисне реле напруги при обриві фази без нейтралі [GK-04] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/4956713061_w159_h159_3x380v-5a-trifazne.jpg)
![3x380V 5A Трифазне реле захисне реле напруги при обриві фази без нейтралі [GK-04] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/4969527307_w159_h159_3x380v-5a-trifazne.jpg)
![3x380V 5A Трифазне реле захисне реле напруги при обриві фази без нейтралі [GK-04] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/4969527308_w159_h159_3x380v-5a-trifazne.jpg)
