![3x380V 5A Трифазне реле послідовності фаз, обрив напруги, установки напруги без нейтралі [DGK-04F] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/4969527253_3x380v-5a-trifazne.jpg)
3x380V 5A Трифазне реле послідовності фаз, обрив напруги, установки напруги без нейтралі [DGK-04F] Samwha
1 671,97 ₴/од.
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: DGK-04F
Відправка з 19 квітня 2026Реле напруги Samwha-Dsp, DGK-04F
DGK-04F реле керування напругою призначено для блокування трифазних збоїв у навантаженнях, пов'язаних з мережею.
| Робоча напруга (Un) | 3x380V AC |
| Робоча частота | 50/60 Гц. |
| Робоча потужність | <6 ВА |
| Робоча температура | -20 °C ..... + 55 °C |
| Висока напруга (U>) | 400В-460В |
| Низька напруга (U<) | 230В-360В |
| Очікування (t) | 0,1 сек-10 сек. |
| Дисплей | 3x3 цифра 9 мм світлодіодний дисплей та світлодіоди |
| Точність вимірювання | ± %1 |
| Тип з'єднання | Клемне з'єднання |
| Номінальний струм | 5A/250 В змінного струму (активних опорів для ланцюга змінного струму) |
| Переріз кабелю | 2,5 мм² |
| Вага | Макс. 220 гр. |
| Розміри отвору для панелі | 91x91 мм |
| Кріплення | Din-рейка |
| Робоча висота | <2000 метрів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Цифрова |
| Дисплей | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 84.5 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна напруга спрацьовування | 460 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 380 В |
| Номінальний струм | 5 А |
- Ціна: 1 671,97 ₴/од.

![3x380V 5A Трифазне реле послідовності фаз, обрив напруги, установки напруги без нейтралі [DGK-04F] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/4969527247_w159_h159_3x380v-5a-trifazne.jpg)
![3x380V 5A Трифазне реле послідовності фаз, обрив напруги, установки напруги без нейтралі [DGK-04F] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/4969527248_w159_h159_3x380v-5a-trifazne.jpg)
![3x380V 5A Трифазне реле послідовності фаз, обрив напруги, установки напруги без нейтралі [DGK-04F] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/4969527249_w159_h159_3x380v-5a-trifazne.jpg)
![3x380V 5A Трифазне реле послідовності фаз, обрив напруги, установки напруги без нейтралі [DGK-04F] Samwha, фото 5](https://images.prom.ua/4956713061_w159_h159_3x380v-5a-trifazne.jpg)
![3x380V 5A Трифазне реле послідовності фаз, обрив напруги, установки напруги без нейтралі [DGK-04F] Samwha, фото 6](https://images.prom.ua/4969527259_w159_h159_3x380v-5a-trifazne.jpg)
![3x380V 5A Трифазне реле послідовності фаз, обрив напруги, установки напруги без нейтралі [DGK-04F] Samwha, фото 7](https://images.prom.ua/4969527252_w159_h159_3x380v-5a-trifazne.jpg)
