![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву фаз, контролю підвищеної та зниженої напруги [GKM-02F] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/4956713076_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву фаз, контролю підвищеної та зниженої напруги [GKM-02F] Samwha
909,24 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 2 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: GKM-02F
Реле контролю підвищеної та зниженої напруги Samwha-Dsp 3х380V AC, GKM-02F
Реле контролю напруги призначено для захисту пристроїв з чутливою робочою напругою від пошкоджень, спричинених мережевою напругою.
| Робоча напруга (Un) | 3х380V AC |
| Робоча частота | 50/60 Гц |
| Робоча потужність | <6Ва |
| Робоча температура | -20 °C ..... + 55 °C |
| Висока напруга | 230-300V |
| Низька напруга | 140-210V |
| Час затримки | 0,1-20 сек |
| Реле часу | 0,1-20 сек |
| Дисплей | 4 світлодіоди |
| Тип з'єднання | Клемне з'єднання |
| Номінальний струм | 5A/250V AC |
| Переріз кабелю | 1,5мм² |
| Вага | 210 гр. |
| Кріплення | вертикальне на DIN-рейку |
| Робоча висота | <2000 метрів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 380 В |
| Номінальний струм | 5 А |
- Ціна: 909,24 ₴/од.

![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву фаз, контролю підвищеної та зниженої напруги [GKM-02F] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/4956713054_w159_h159_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву фаз, контролю підвищеної та зниженої напруги [GKM-02F] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/4956713079_w159_h159_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву фаз, контролю підвищеної та зниженої напруги [GKM-02F] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/4956713067_w159_h159_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву фаз, контролю підвищеної та зниженої напруги [GKM-02F] Samwha, фото 5](https://images.prom.ua/4956713068_w159_h159_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву фаз, контролю підвищеної та зниженої напруги [GKM-02F] Samwha, фото 6](https://images.prom.ua/4956713085_w159_h159_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву фаз, контролю підвищеної та зниженої напруги [GKM-02F] Samwha, фото 7](https://images.prom.ua/4956713088_w159_h159_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву фаз, контролю підвищеної та зниженої напруги [GKM-02F] Samwha, фото 8](https://images.prom.ua/4956713089_w159_h159_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
